Nakon dugo vremena evo vrlo dobrih prilika za izlet u Beograd avionom iz Zagreba. Za vas sam najviše odabrao termine vikend, produženi i jako produženi vikend. :)
Ako vas zanima gastro scena i provjerite moj izbor restorana autohtonih restorana s domaćom hranom u Beogradu koje sam posjetio i izvojio za vrijeme dvotjednog boravka i istraživanja gdje se dobro jede u glavnom gradu Srbije.
Smještaj rezervirajte na Bookingu. Osim na Bookingu, za najbolje ponude smještaja u Beogradu i Srbiji – ali i na drugim putovanjima – uvijek pretražite i smještaj na stranici Locktrip. Tamo ćete pronaći posebne dealove koji će često biti jeftiniji od ponuda na drugim stranicama za rezevaciju smještaja.
Moj rad konkretno možete podržati i nagraditi – platiti mi pivo! Hvala svima koji tako podržavate i cijenite to što radim. ❤️
Najpovoljniji termini za izlet u Beograd u lipnju, srpnju i kolovozu. Letovi su kompanijom Air Serbia:
- 7. – 10.6. > 68 EUR
- 7. – 14.6. > 68 EUR
- 5. – 8.7. > 70 EUR
- 8. – 15.7. > 70 EUR
- 14. – 17.6. > 68 EUR
- 14. – 19.7. > 70 EUR
- 15. – 19.7. > 70 EUR
- 12. – 16.8. > 70 EUR
- 15. — 19.8. > 70 EUR
- 16. – 19.8. > 70 EUR
Ovi termini prvo su, bez reklama, objavljeni onima koji podržavaju blog na Patreonu.
Beograd – izleti i najbolje aktivnosti
Popis najboljih izleta i aktivnosti na lokaciji Beograd provjerite i rezervirajte ovdje.
Newsletter
Kako vam ubuduće ovakve prilike ne bi promakle upišite se na moj newsletter i pridružite preko 18.000 pretplatnika:
Smještaj
[booking_product_helper shortname=”beograd”]

