Filipini - aviokarte, last minute putovanje

FILIPINI: 613 eura povratne aviokarte za Manilu iz Zagreba!

Putovanje na Filipine u vlastitom aranžmanu do kraja 2024. godine? Evo vrlo dobrih prilika kupnju aviokarata za Manilu s polaskom iz Zagreba.

Nakon što, obzirom koliko dana imate na raspolaganju za putovanje na Filipine, definirate koje otoke i mjesta želite posjetiti (za lokalne letove koristite kompaniju Cebu Pacific) dio smještaja možete rezervirati na Booking stranici (a dio, naravno, možete i ‘u hodu’, tijekom putovanja). Za najbolje ponude smještaja na Filipinima – ali i na drugim putovanjima – uvijek pretražite i smještaj na stranici Locktrip. Tamo ćete pronaći posebne dealove koji će često biti jeftiniji od ponuda na drugim stranicama za rezevaciju smještaja. Što se Manile tiče – moja je preporuka da smještaj za tih dan ili više potražte u dijelu grada – Makati:

Ovo su samo neki od najpovoljnijih termina za putovanje na Filipine (Manila) do kraja godine:

 

Viza za Filipine

Imate hrvatsku putovnicu i zanima vas treba li vam viza za Filipine? Ne!

Hrvatski državljani mogu na Filipinima bez vize boraviti do 30 dana ukoliko posjeduju putovnicu valjanu najmanje 6 mjeseci nakon dana planiranog odlaska s Filipina i povratnu kartu ili kartu za sljedeće odredište.

Ne smetnite s uma ovu zadnju informacju (kartu za odlazak s Filipina), tražit će vas da je polažete prije ukrcaja na let za Filipine!

Izleti u Manili

Kad sam prvi puta otišao na Filipine nisam imao poseban plan, nakon Manile (moja je preporuka da se tamo ne zadržavate puno dana!) odlučio sam otići na Boracay, a ostalo kako bude. Tako je i bilo. Boracay je predivan otok, a White Beach meni jedna od najljepših plaža na kojoj sam bio. Pijesak je božanstven!

Ima više termina različitog trajanja pa možete birati želite li uživati i odmor provesti samo na Boracayu ili želite posjetiti još neki otok. Kako je Boracay izuzetno malen otok – nema ni aerodroma već postoje dva na obližnjem otoku – Kalibo i Caticlan, koji je odmah do otoka Boracaya (te su zato letovi do njega skuplji, od Kaliba do Boracaya je 1,5 h vožnje kombijem). Sve je to uhodano odmah pri izlasku s oba aerodroma lako ćete dogovoriti prijevoz.


Od ostalih otoka posjetio sam Palawan, Cebu, Bantayan, Bohol… Za sve informacije i preporuke slobodno me kontaktirate, ipak sam na Filipinima bio tri puta.

Newsletter

Kako vam ovakve prilike ne bi promakle upišite se na moj newsletter i pridružite preko 18.000 pretplatnika.