Evo nekoliko izvrsnih prilika za Filipine u 2018. godine. Ovi izuzetno povoljni letovi su iz Venecije, ali neka vas to ne brine – u blizini aerodroma vrlo jeftino možete ostaviti auto na duži rok – ParkVia:
- 3.5. – 15.5. > 356 EUR
- 3.5. – 30.5. > 356 EUR
- 8.5. – 22.5. > 356 EUR
- 9.5. – 27.5. > 356 EUR
- 16.5. – 3.6. > 356 EUR
- 17.5. – 4.6. > 356 EUR
Za putovanje po Filipinima preporučam njihovu vrlo dobru i povoljnu kompaniju Cebu Pacific, a od zanimljivih i lijepih otoka Boracay, Palawan, Coron, Cebu, Bohol, Bantayan, Malapascua… Na svakom od tih lokacija možete cijene smještaja provjeriti ovdje. Alternativno smještaj možete pretraživati i na Trivago.
VIDEO: SNIMKE FILIPINA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH TRAŽITI AVIO KARTE!
Hrvatskim državljanima za boravak do 30 dana na Filipinima nije potrebna viza! U Manili se ne trebate predugo zadržavati, ali budući da tamo dolazite te ćete u dolasku ili odlasku trebati prenoćiti evo moje preporuke gdje potražiti smještaj.
Kako vam slične prilike ne bi slučajno promakle upišite se na moj newsletter:

